Oklejanie szyb odświeży wygląd starego auta

<style>

Zastanawiałam się ostatnio, jak ożywić wygląd swojego starego samochodu, który mi się znudził i trafiłam na ofertę oklejania szyb samochodowych. Kraków to moje rodzinne miasto i właśnie tam znalazłam ofertę. Pomyślałam, że może to być ciekawa opcja. Firma studiok22 , do której się zgłosiłam, okazała się być wiodąca w tych usługach w mieście. Jak wyglądał proces oklejania szyb w moim przypadku?

 

Najważniejsze to mieć dobry pomysł!

Przede wszystkim musiałam pomyśleć czym okleić szyby samochodowe. Miły pan z zakładu oklejania szyb miał kilka pomysłów, ale najważniejsze było dla mnie, żeby moje auto było jedyne i oryginalne. Dlatego najpierw udałam się do zaprzyjaźnionego grafika i wspólnie pomyśleliśmy nad ciekawym rysunkiem, który kolorystycznie pasowałby do mojego niebieskiego auta. Zdecydowałam się okleić tylko tylną centralną szybę. Wybrałam wzór w kolorach żółto-niebieskich, kojarzący się z latem, pasujący do mojego auta i bardzo ładny.Oferta oklejania szyb samochodowych - Kraków 11242111(29)

 

Dobre wykonanie długo przetrwa

Po wyborze wzoru, udałam się do zakładu by mieć zrobione oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest sporym miastem, ale udało mi się znaleźć zakład niedaleko domu. Miła obsługa uwinęła się dość szybko z moim autem. Jestem zadowolona z efektów – oklejone szyby wyglądają ciekawie. Zlecenie zostało dobrze wykonane i dzięki temu wiem, że wzór przetrwa. Polecam właścicielom starych aut jako metodę odświeżenia wizerunku leciwego auta oklejanie szyb samochodowych. Kraków nie jest jedynym miastem, który ma takie opcje.